درگاه پرداخت زرین‌پال

درگاه پرداخت زرین‌پال یکی از درگاه‌های غیرمستقیم است که امروزه به وفور در فروشگاه‌های اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درگاه پرداخت زرین‌پال

از ویژگی‌های بارز و مفید درگاه پرداخت زرین‌پال می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد :

ضمانت پرداخت زرین‌پال سیستم مسیردهی هوشمند زرین‌پال

ویژگی پشتیبانی 24 ساعته زرین‌پال   سیستم کاملاً هوشمند و امنیتی زرین‌پال

درباره درگاه‌پرداخت زرین‌پال

زمانی که پرداخت آنلاین در ایران پدیده‌ای نوپا محسوب می‌شد و داشتن درگاه‌پرداخت‌اینترنتی برای شروع یک کسب‌و‌کار آنلاین با دشواری همراه بود، استارت‌آپی به نام زرین‌پال برای ایجاد یک فضای ایمن و قابل اعتماد میان فروشندگان اینترنتی و خریداران، با ارائه‌ی درگاه پرداخت اینترنتی در کمترین زمان و ساده‌ترین حالت ممکن شروع به فعالیت کرد. از فروردین ۱۳۸۹ تا به امروز اتفاقات تلخ و شیرین، تغییرات بزرگ و کوچک، بالا و پایین‌های فراوان و ناملایمتی‌ها و مهربانی‌های بسیار رخ داده است تا زرین‌پال به عنوان اولین پرداخت‌یار ایران پرچمدار دانش بنیان حوزه‌ی فینتک و مورد اعتماد فعالان وب فارسی و تجارت الکترونیک باشد.

نسخه تلفن همراه درگاه پرداخت زرین‌پال

نسخه تلفن همراه درگاه پرداخت زرین‌پال

توسعه‌دهندگان، درگاه پرداخت زرین‌پال را برای استفاده در تلفن‌های همراه در دو نسخه اَپل (Apple) و آندروید (Android) ایجاد نموده‌اند.

تا کاربران و صاحبان مشاغل بتوانند از این سیستم که یکی از شیوه‌های پرداخت غیر مستقیم را شامل می‌شود، با آسودگی هر چه بیشتری در جهت مدیریت تراکنش‌ها، مدیریت کیف‌پول‌ها، ارتباط با واحد پشتیبانی و ارسال تیکت و در نهایت مطلع شدن از واریز و برداشت توسط اعلان‌های مستقل استفاده کنند.

          

 

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

72 − 67 =

0

آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner