درگاه پرداخت بیت‌کوین GoUrl

GoUrl در سال ۲۰۱۴ تأسیس و یک ارائه‌دهنده جهانی برای راه‌حل پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتالی به شمار می‌رود. Gourl.io یک شیوه پرداخت است که در آن فروشندگان و مصرف‌کنندگان می‌توانند با یکدیگر همکاری کنند، که با پروتکل‌های پرداخت جدید ائم از بیت‌کوین / آلت‌کوین‌ها پشتیبانی می‌شود. سایت GoUrl درحال حاضر به بیش از ۱۸۰۰۰ شرکت خدمات درگاه پرداخت خود را ارائه می‌دهد و هر روز به این میزان افزوده می‌شود.

تکنولوژی درگاه پرداخت GoUrl با درگاه‌های استاندارد متفاوت است؛ به گونه‌ای که با تمام صفحات بر بستر اینترنت ادغام می‌شود و می‌تواند تعامل بهتری را با بازدیدکنندگان فراهم آورد.

از ویژگی‌های اصلی GoUrl می‌توان به استفاده آسان از آن، منبع باز بودن آن و قابل اعتماد بودن آن برای صاحبان وبسایت اشاره کرد. فروشندگان بیت‌کوین‌ها را به‌طور مستقیم در کیف‌پول خود بدون نیاز به حساب بانکی یا بدون نیاز به تبدیل به پول نقد دریافت می‌کنند. و بعد از دریافت می‌توانید بیت‌کوین‌های خود را به دلار، یورو یا سایر ارزهای مرسوم که به‌صورت اسکناس هستند، تبدیل کنید.

یکی از نکات اضافی و امنیتی GoUrl آن است که ما به هیچ عنوان دارایی (پول) مشتریانمان را که به صورت (بیت‌کوین و آلکتوین) است در سرورهای خودمان نگهداری نمی‌کنیم.

تمامی پرداخت‌های دریافتی به‌طور خودکار در عرض ۳۰ دقیقه به آدرس‌های خارجی کیف‌پول فروشندگان ارسال می‌شود. ما از تکنولوژی پیشرو در صنعت (مانند رمزگذاری SSL) استفاده می‌کنیم تا اطلاعات معامله ایمن را حفظ کنیم. این به مشتریان ما در برابر هکرها و غیره کمک بیشتری می‌کند.

درگاه پرداخت بیت‌کوین GoUrl توسط Delta Consultants Ltd اداره می‌شود. (به شماره ثبت ۱۱۷۵۵)

در پایین می‌توانید تصویری از گواهینامه پایداری سایت را که در سال ۲۰۱۷ به آن ارائه شده است را مشاهده کنید.

Certificate of Good Standing

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner